Kokias paslaugas teikiame?

Specializuojamės interneto sprendimų srityje. Įvairaus sudėtingumo tinklapiai, elektroninės parduotuvės, skelbimų ir pažinčių portalai, dizaino bei įvaizdžio kūrimo paslaugos, interneto rinkodara, konsultacijos.

Sukūrėme intuityvią turinio valdymo sistemą (TVS), su kuria administruosite savo tinklapį, keisite bei pridėsite naujus tekstus, nuotraukas, kursite naujus meniu punktus, seksite lankytojų srautus ir pan.

Pasižiūrėkite kaip mūsų sprendimais pasinaudojo verslo profesionalai

Statistinės analizės duomenimis grįsta skaitmeninės rinkodaros paslauga

Užsakovams siūlome integruotos statistinės procesų analizės paslaugą, grįstą 6 sigmų metodu. Paslauga orientuota į užsakovų pardavimų konversijos didinimą grindžiant priežastinių rodiklių analize/tyrimu.

KAS YRA DUOMENIMIS GRĮSTA RINKODARA?

Ką reiškia “data-driven marketing”? Duomenimis grįsta rinkodara reiškia, kad nė vieno su rinkodara susijusio sprendimo nebus imamasi, jei jis nebus pagrįstas verslo statistiniais duomenimis. Sprendimai priimami remiantis statistiniais duomenimis.

Statistiniai duomenys yra objektyvus informacijos šaltinis;
Galimybė  pamatuoti efektyvumą ir kartoti efektyvius veiksmus;
Padeda organizuoti įmonės pardavimų eigą;

Pasak Insight Reports, kurie apklausė 162 JAV vykdomuosius vadovus, 64% apklaustųjų vienareikšmiškai sutinka, kad data-driven marketing yra itin svarbus įmonei.

Svetainių kūrimas

Pagal užsakovo išsakytus pageidavimus kiekvienai interneto svetainei yra sukuriamas unikalus dizainas. Atsižvelgiame į vyraujančias tendencijas, orientuojamės į užsakovo tikslinę auditoriją.

Visi tinklapiai turi turinio valdymo sistemą (TVS), su kuria lengvai administruosite savo svetainę.

Pagal kliento pageidavimus pridedame įvairias funkcijas bei modulius (pvz, naujienos, įvairūs įvykiai, reklaminiai skydeliai, nuotraukų galerija, svečių knyga, paieška, produktų katalogas ir pan.). Jeigu pageidaujate – suprogramuojame unikalų modulį.

Keli pavyzdžiai:

Tele2
LUKOIL

Web dizainas

Tyrimai rodo, kad vidutinis interneto svetainės lankytojas per pirmas penkias sekundes nusprendžia ar likti tinklapyje, ar ieškoti naujo informacijos šaltinio. Interneto svetainė atspindi įmonę, todėl ją sukursime gražią, patogią, išraiškingą ir informatyvią.

Išanalizuojame užsakovo turimą firminį stilių, atsižvelgiame į tikslinę auditoriją ir sukuriame įmonę atitinkantį tinklapio dizainą.

Keli pavyzdžiai:  

CGATES

Elektroninės parduotuvės

UAB „Citrus“ interneto parduotuves kuria Magento platformos pagrindu. Tai viena profesionaliausių platformų rinkoje, turinti visas funkcijas reikalingas sėkmingam e-komercijos vystymui. Pagrindinės funkcijos: prekių bei katalogų administravimas, atsargų likučiai, pirkimų monitoringas, vartotojų valdymas ir t.t.

Kaip ir tinklapiams, el. parduotuvėms sukuriame originalius dizainus, pridedame reikiamas funkcijas. Jeigu pageidaujate unikalių sprendimų – papildomas funkcijas suprogramuojame pagal individualų užsakymą.

Keli pavyzdžiai:

Tele2

SEO paslaugos

Puslapių optimizavimas paieškos sistemoms (angl. search engine optimization, SEO). Stengiamės klientų tinklapius kuo aukščiau iškelti paieškų rezultatuose (pvz. Google, Yahoo, Bingo, Yandex ir pan.)

Optimizavimas susideda iš kompleksiškų, vienas su kitu susijusių veiksmų. Interneto svetainė optimizuojama ir iš techninės, programinės pusės, ir iš meta žymų sutvarkymo (antraštės, raktažodžiai, aprašymai) bei optimizavimo. Taip pat labai svarbus išorinis optimizavimas – atgalinės nuorodos į tinklapį iš populiarių svetainių.

Svetainių reitingavimas nuolatos kinta, todėl dažnai reikia ilgalaikės ir nuolatinės tinklapio priežiūros.

Jeigu neradote dominančios paslaugos - susisiekite!